Terytorium parafii pw. św. Wojciecha w Nasielsku

ulice – Ananasowa, Andersa, Anny Jagiellonki, Armii Krajowej, Bajkowa, Batorego, Bema, Błękitna, Broniewskiego, Broninek, Brzozowa, Cisowa, Cicha, Chrobrego, Cmentarna, Czereśniowa, Dąbrowskiego, Dąbrówki, Dębowa, Długa, Dolna, Działkowa, Elektronowa, Folwark, Gajowa, Garbarska, Grabowa, Graniczna, Gwiaździsta, Jagiełły, Jagodowa, Jasna, Jaśminowa, Jesionowa, Jodłowa, Kasztanowa, Kazimierza Wielkiego, Kilińskiego, Klonowa, Kolejowa, Kościelna, Kościuszki, Kozia, Krańcowa, Kręta, Królowej Jadwigi, Krótka, Krupki, Kwiatowa, Lazurowa, Leśna, Lipowa, Łączna, Łąkowa, Łokietka, Malinowa, Mała, Mieszka I, Mickiewicza, Miodowa, Młynarska, Nowa, Nowa Wieś, Ogrodowa, Osińskiego, Owocowa, Piłsudskiego, Piaskowa, Płońska, Pniewska Górka, Podmiejska, Polna, Poniatowskiego, Polskiej Organizacji Wojskowej (POW), Prosta, Przechodnia, Przemysłowa, Reymonta, Rostkowskiej, Rynek, Sadowa, Sosnowa, Składowa, Słoneczna, Spokojna, Sportowa, Starzyńskiego, Staszica, Szkolna, Ślepa, św. Wojciecha, Świerkowa, Tęczowa, Topolowa, Traugutta, Tuwima, Tylna, Warszawska, Waryńskiego, Wąska, Wiejska, Wielokwiatowa, Wierzbowa, Wiśniowa, Wspólna, Wyszyńskiego, Żwirki i Wigury, 11 Listopada.

miejscowości – Budy Siennickie, Chlebiotki (część), Chmielewo, Chrcynno, Głodowo Wielkie, Jackowo Dworskie, Jackowo Włościańskie, Kątne, Kędzierzawice, Kosewo, Krzyczki Pieniążki, Krzyczki Szumne, Krzyczki Żabiczki, Lubomin, Mazewo Dworskie A, Mazewo Dworskie B, Mazewo Włościańskie, Paulinowo, Pianowo-Bargły, Pianowo-Daczki, Pniewo, Siennica (część), Słustowo, Stpice, Studzianki, Świerkowo, Świeszewo, Wągrodno, Winniki.