Koło Przyjaciół Radia Maryja

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica!!!
Tym wezwaniem pozdrawiamy Jezusa, Maryję, siebie wzajemnie, oraz rozpoczynamy wszystkie spotkania modlitewne, tytuły pisma itd.

Wspólnota nasza liczy dziś ok. 30 członków z naszej i innych parafii miasta. Każda osoba posiada legitymację członka. Gromadzimy się co tydzień we czwartek o godz. 17:20 tu w świątyni na Modlitwie Różańcowej – wypraszając łaski: dla Ojca Świętego Franciszka, Kościoła Świętego, całego Duchowieństwa, dla naszej Ojczyzny, Parafii, dla Radia Maryja, TV Trwam i ich prac na czele z o. dyr. Tadeuszem Rydzykiem, dla chorych, grzeszników, prosząc o pokój na świecie i życie dla dzieci poczętych.
Oprócz modlitwy organizujemy też dla naszych członków spotkania rodzinno-organizacyjne, dwa razy w roku spotykamy się na Opłatku i Święconym Jajku, organizujemy także pielgrzymki krajowe oraz jeździmy w drugą niedzielę lipca na ogólnopolskie spotkania Rodziny Radia Maryja do Częstochowy. Stale współpracujemy z parafią, pomagając w różnych akcjach.
Prezesem Koła jest p. Kazimierz Białorucki, vice-prezesem i skarbnikiem p. Grażyna Piórkowska. Opiekunem duchowym jest

Zapraszamy gorąco naszych kochanych Parafian na spotkania modlitewno-formacyjne w I –szy czwartek miesiąca o godz. 17:00 na adorację Najświętszego sakramentu, modlitwę różańcową, Msze św. i spotkanie formacyjne.